1-2 לאוגוסט | זכרון יעקב

מחנה מכינת חמש אצבעות

24 שעות חוויותיות במכינת חמש אצבעות המיועדת למסיימי כיתה י"א בלבד. המחנה מספק טעימה קטנה מעולם המכינות הקדם צבאיות וחשיפה לפני כל שכבת הגיל שלכם למכינת חמש אצבעות. המחנה כולל תכנים מגוונים, אימונים פיזיים-מנטליים, פאנל עם בוגרי המכינה והרצאה מרכזית של ראש המכינה – דרור ינאי.

"כיום הכישרון הנדרש  
ביותר הוא האופי"

במכינת חמש אצבעות, מאמינים כי הכישרון החשוב ביותר שיש לאדם להציע הוא האופי. התפיסה הפיזית-מנטלית מסייעת לרכוש כישורי אישיות חשובים דרך התמודדות קבוצתית, בניית מסוגלות וביטחון עצמי.

המחנה מיועד למסיימי י"א | המחנה אינו מיועד למתאמני תנועת חמש אצבעות

למה להגיע למחנה?

1 להיחשף למכינה לפני כולם

המחנה הינו הזדמנות להיחשף למכינת חמש אצבעות בצורה ייחודית ואינטימית, להכיר ולחוות את האופי של המקום לפני כל שכבת הגיל שלכם ולפני תחילת המיונים בספטמבר!

2 טעימה מעולם המכינות הקד"צ

המחנה מספק לכם הצצה לעולם המגוון של המכינות הקדם צבאיות שתופס תאוצה בשנים האחרונות. הנכם מוזמנים לנסות ולהרגיש האם שנת המכינה מעניינת גם אתכם.

3 היכרות עם בני הנוער אחרים

המחנה יכלול קבוצה מצומצמת ומגוונת של בני נוער בעלי מוטיבציה ורעב גבוהים להיכנס לעולם המכינות. במחנה תכירו ותיפגשו עם אנשים שונים בעלי אופי דומה ותיצרו קשרים משמעותיים.

4 הכנה ייחודית למיוני המכינה

פחות מ-5% מהתמיינים למכינת חמש אצבעות מתקבלים למכינה. מסיימי המחנה יקבלו תכנית הכנה בלעדית לתהליך המיון למכינה, שתוכל להגדיל את סיכויי הקבלה שלכם.

צרו איתנו קשר

מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל נושא שהוא. אין צורך למלא את הטופס בכדי להירשם למחנה מכינת חמש אצבעות. על מנת להירשם יש ללחוץ על הכפתור הכתום.

עידו | 052-618-7808
אלמוג | 053-285-0797
שליחת מיילים | fivemechina@gmail.com