דף הרשמה

תכנית הנוער של חמש אצבעות

תוכנית ז'-ח'

בניית תחושת מסוגלות בסיסית ומיומנויות חברתיות.


תוכנית ט'-י'

העלאת רמת הכושר הגופני ותחושת המסוגלות, בדגש על פיתוח יכולות הדרכה והובלה.

תוכנית י"א-י"ב

בניית מסגלות כהכנה לקראת שירות משמעותי ובניית זהות המבוססת על לקיחת אחריות ברמת הפרט והסביבה.

תוכנית הנוער

בתחום הנוער עוברים המתאמנים תהליך שנתי באמצעות תפיסה חינוכית המורכבת מ-3 שלבים:
יצירת תחושת מסוגלות, שייכות לקבוצה, יכולת השפעה והובלה.
באמצעות האימון הגופני, העבודה בקבוצה והחיבור האישי למאמן, נוצר תהליך הבונה חוסן ומקנה להם את היכולת להתמודד עם האתגרים השונים בכל שלב בו הם נמצאים.
במהלך השנה אנו מתמקדים בפיתוח הרגלים, הקניית כלים וערכים, חיזוק הכושר הגופני, פיתוח מודעות לאורח חיים בריא, שיפור ההתנהלות היומיומית ועבודה בצוות.

הפעילות השנתית

מסורת שהחלה בשנת 2016 כאירוע חד שנתי. בשנת 2018 יום התחרויות הפך לאירוע דו שנתי, כאשר כל שנה נפגשים כלל המתאמנים והמתאמנות מקבוצות התיכונים להתמודד על איזה קבוצה עברה את התהליך המשמעותי ביותר בשנה החולפת.

יום התחרויות הפך לליגה בה נערכים שני משחקים – משחקי החורף ומשחקי הקיץ כאשר לכל משחק ישנו גם משחק מוקדמות והזוכה בתואר של הליגה היא בעלת הניקוד השנתי הגבוה ביותר.

בזכות כל הכלים המנטליים והערכיים שקיבלתי, למדתי בחמש אצבעות לתכנן למרחק, אבל לחיות את הרגע. להיות תחרותי, אבל קודם כל בן אדם. לרוץ מהר, אבל קודם כל לרוץ נכון. לבוא לאימון בזמן, אבל קודם כל לוודא שלחברים שלך יש איך להגיע. לדעת שאני איכותי, אבל לרגע לא להרגיש מעל מישהו אחר. להשיג כל דבר שאני ארצה בחיים, אבל חמש אצבעות, בלי קיצורים, עם אהבה ותשוקה. לראות את הדרך כמטרה בפני עצמה.

שחק גור, בוגר חמש אצבעות

בזכות כל הכלים המנטליים והערכיים שקיבלתי, למדתי בחמש אצבעות לתכנן למרחק, אבל לחיות את הרגע. להיות תחרותי, אבל קודם כל בן אדם. לבוא לאימון בזמן, אבל קודם כל לוודא שלחברים שלך יש איך להגיע. חמש אצבעות, בלי קיצורים, עם אהבה ותשוקה. 
 

שחק גור, בוגר חמש אצבעות